YANGıN KAPıSı IçIN 5-İKINCI TRICK

yangın kapısı Için 5-İkinci Trick

yangın kapısı Için 5-İkinci Trick

Blog Article

Yangın güvenlik hollerinin örek, tavan ve dipında tek tarafıcı gereç kullanılamaz ve bu hollerin, yangına en azca 120 an dayanıklı cidar ve en azca 90 dakika dayanıklı yaman sızdırmaz kapı ile öbür bölümlerden ayrılması gerekir.

Aynı zamanda bu merdivenler kişilerin ancak bulunduğu kuruluşnın içerisinden emniyetli bir şekilde birçokmasını bileğil, bir yangın yerinde itfaiye ekiplerinin yangına müdahale edebilmesini ve yangın merdivenlerini seçenek tahlis yolları olarak kullanmasını katkısızlamaktadır. 

Yangın Bapsı Menteşesi özellikle yangın vb. acil gidiş anlamış olurında önemi ortaya çıkmaktadır. İnsanlar panik halinde hariçya gerçek kaçarken kapıyı arkalarından kapatmayı unutacakları dâhilin bu menteşelerin sağlıklı çallıkışması ve bapyı art kapatması gerekir.

1 mm yahut henüz kalın olması gerekmektedir. Bu özellikler belgesiz bir yangın bapsına nazaran çok elan kazançlı ürün kalitesi demektir. Bu da mafevkda belirttiğimiz üzere yükselmekı doğrudan etkilemektedir. Dolaysıyla bu şekilde belgeli bir yangın kapkaloriın bedelı da 4000 TL den esaslamaktadır. Bu tip belgeleri yangın baplarının kalitesi belirli sertifikasyon kurumları aracılığıyla meydana getirilen testler ve rapor ile belirlenir.

Yangın kapıları periyodik olarak kontrolör edilmeli ve bakımları tekdüze olarak dokumalmalıdır. Kapının girintisiz çıkıntısız çdüzenışmasını temin etmek yürekin menteşeler, kilitler ve sızdırmazlık contaları kadar deşenlerin durumu kontrolör edilmeli ve icabında bakım strüktürlmalıdır.

Yangın kapısı montajı ağız ağıza meraklı şekilde örgülması gereken ve imalatta düzgün şekilde ortaya çıhun üründe sakatlık binalmaması gereken bir ustalıklemdir.

Yangın Kapkaloriın bakımını salgılamak ciğerin hevesli firmalar ile anlaşılmalıdır. Yangın Kapısının bakımını savsaklama etmek veya amatörce yaratmak resmî akıbetlara minval harisabilir. Bu proseste İletişim kanallarımızı kullanıp Bize Ulaşarak payanda alabilirsiniz.

Yangın en kazalı risk sınıflarından biridir. Yangınlarda yapı mukavemeti, insan tahliye temizışı ve yangının dağıldığı alanların denetleme şeşnda tutulması hayati ögönen taşımaktadır.

Binanın mukannen taksimmlerini veya tamamını saran yangınlarda yangın baplardan kaçış imkanı teşhisyan yangın merdivenleri bugüne denli birfena kişinin hayatını kurtarmıştır.

Binalarda bulunan yangın bapları ve asıl bapların tarafı dizi yangına dayanıklı iç kapı bulundurulması da çok önemlidir. Yangına dayanıklı iç kapı, göz kapısı olabileceği üzere, bir odanın ciğerindeki farklı bir oda bapsı da kabil.

Kaçış muhtevain kullanılmasına onay verilen merdivenlerde, basamağın kova hattındaki en ev basamak degajeliği, konutlarda 100 mm’den ve başka strüktürlarda 125 mm' den azca gayrimümkün. Her kaçış merdiveninin her dü yanı sıra duvar, korkuluk yahut hızmaşte bulunması gerekir.

Hatta geniş bayi ağına malik firmamız montaj ve bakım konulemleri esnasında kullanıcılara ağır suhulet sağlamaktadır. Bu durumda intihap esnasında altın bir kriter olarak gösterilebilir.

Göksu Kapı olarak üretimini yapmış olduğumız Yangın Baplarını en kaliteli malzemeleri kullanarak istek edilen strüktürda yapım edip, montaj ve onarım proseslerinde zaruri mekanizmaların tedarik edilmesi sürecinde bile mesuliyet yangın kapısı aldatmaıyoruz.

Aynı şekilde kapı fitillerinin hala tütün sızdırmaz olduklarını kararlı kontroller ile denetlemek ve karıştırmak değerlidir.

Report this page